Výsledky muži

Zajímavé utkání 1.B třídy mužů mezi hráči Vlachova Březí a Prachatice B skončilo dělbou bodů

11.11.2018 20:20
Vlachovo Březí - FK Tatran Prachatice B  1 : 1  ( 1 : 0 )   Sestava: Váša M. - Grametbauer, Kolda(76.Sova), Lukeš, Fišer, Lachkovič, Růžička, Miesbauer(32.Váša O.), Kotrch, Šabršula(69.Kolafa), Janošťák,    Střelci: 67.Fišer   ŽK: 10. Růžička, 85. Lachkovič

K nedělnímu utkání 1. B třídy mužů zavítalo prachatické béčko na půdu hráčů Čkyně, odkud se však vrátilo bez bodového zisku

04.11.2018 19:57
FK Tatran Prachatice B  -  Čkyně  0 : 1  ( 0 : 1 )   Sestava: Váša M. - Sova (72.Nerad), Šandera, Kolda (67.Gerhart), Lukeš (56.Kolafa), Hrbek (46.Kovář), Růžička, Váša O., Kotrch M., Šabršula (76.Trůbl), Janošťák   ŽK: 73.Janošťák

Hráči "B" mužstva Tatranu na pažitu ve Strunkovicích neudrželi ve druhé půli poločasovou remízu a ze Strunkovic odjeli s prázdnou

27.10.2018 20:02
Strunkovice nad Blanicí - FK Tatran Prachatice 4 : 0  ( 0 : 0 )   Sestava: Váša M. - Sova, Hrbek, Janošťák, Váša O., Kovář, Kolafa, Had, Nerad, Hrabák, Trůbl, Vorlíček, Sova, Balica

Ani nepříznivý poločasový výsledek neodradil hráče prachatické rezervy, aby ve druhém dějství v utkání 1.B třídy mužů ve Volyni, nezavelel k obratu utkání, který je dokázal přivézt k remízovému výsledku

14.10.2018 20:47
Volyně  -  FK Tatran Prachatice  B  3 : 3  ( 3 : 1 )   Sestava: Forejtar - Grametbauer, Kolda, Nerad(59.Hrbek), Lachkovič, Váša O., Růžička, Kotrch M.(53.Sova), Šabršula (70.Trůbl), Kovář, Juroš(76.Kolafa)   Střelci: 38.Juroš, 59.Juroš, 84.Hrbek

Prachatické béčko v utkání 1.B třídy s Osekem B dokázalo vydolovat všechny body

09.10.2018 20:28
FK Tatran Prachatice B  -  Osek B  2 : 0  ( 1 : 0 )   Sestava: Váša M. - Grametbauer, Kolda, Nerad, Lachkovič, Váša O., Růžička, Kubát, Kotrch, Šabršula, Janošťák, Hrabák, Kolafa, Lukeš, Gerhart, Fürbach   Střelci: Šabršula, Kolafa

Dražejov byl pro hráče Tatranu B silným soupeřem

02.10.2018 20:22
Dražejov  -  FK Tatran Prachatice B  5 : 0  ( 0 : 0 )   Sestava: Váša M. - Sova, Grametbauer, Hrabák, Kolafa (58.Vorlíček), Kolda, Nerad (70.Rosenbaum), Lachkovič, Růžička, Šabršula (55.Váša O.), Klabouch ŽK: 86.Lachkovič

Prachatické béčko si připisuje tři body po výhře nad soupeři z Chelčic

16.09.2018 21:55
FK Tatran Prachatice B  -  Chelčice  2 : 0  ( 1 : 0 )   Sestava: Váša M. - Grametbauer, Kolda, Lukeš (46.Kolafa), Lachkovič, Váša O. (82.Hrabák), Růžička, Klabouch (70.Sova), Kochma M., Kotrch, Janošťák   Střelci: Kochma M. 2   ŽK: 64.Kolda, 78.Lachkovič,...

"B" mužstvu Tatranu se jako nováčkům 1.B třídy se příliš výsledkově nedaří, tentokráte hráči prachatické zálohy nestačili na soupeře z Cehnic

08.09.2018 21:31
Cehnice  -  FK Tatran Prachatice  2 : 1  ( 1 : 1 )   Sestava: Váša M. - Grametbauer (46.Hrabák), Lukeš, Lachkovič, Váša O. (35.Had), Šabršula, Kotrch (73.Gerhart), Kolda, Šandera, Tesař (46.Sova), Kochma   Střelci: 17. Lukeš ČK: 65. Šabršula, 75. Lachkovič ŽK:...

Další bod v 1.B třídě si připsali hráči prachatického béčka s Vacovem

02.09.2018 21:57
FK Tatran Prachatice B  -  Vacov   1 : 1  ( 1 : 0 )   Sestava: Váša M. - Grametbauer, Miesbauer, Lukeš(80.Řezník), Juroš, Lachkovič, Růžička, Váša O., Albert, Šabršula(78.Kolafa), Kotrch   Střelci: 29.Váša O.   ŽK: 75.Lukeš, 68.Juroš, 88.Váša O., 70.Albert