Výsledky mládeže

Bezgólový poločasový výsledek zlomili starší žáci Tatranu ve svůj prospěch

02.10.2018 20:14
FK Tatran Prachatice  -  Roudné  3 : 0  ( 0 : 0 )   Sestava: Prihara - Podlaha, Stříhavka, Pravda, Srch, Vozandych, Novák, Sova, Toušek, Pokorný, Košina, Břicháček, Kuzma, Matsola, Osvald   Střelci: Vozandych, Sova, Kuzma

Poločasový remízový výsledek rozhodli ve svůj prospěch hráči Milevska ve druhé části utkání

23.09.2018 21:42
Milevsko - FK Tatran Prachatice  2 : 1  ( 0 : 0 )   Sestava: Prihara - Podlaha, Stříhavka, Pravda, Srch, Vozandych, Novák, Sova, Toušek, Pokorný, Raušer, Košina, Břicháček   Střelci: Vozandych

Starší žáci Jindřichova Hradce odjíždí z Prachatic bez bodu

16.09.2018 21:59
FK Tatran Prachatice  -  Jindřichův Hradec  4 : 3  ( 2 : 1 )   Seatava: Vrhel - Pokorný, Podlaha, Stříhavka, Pravda, Srch, Vozandych, Novák, Břicháček, Osvald, Toušek, Raušer   Střelci: Srch, Novák, Toušek 2

První domácí utkání KP starších žáků na domácím hřišti přineslo jasnou výhru prachatického Tatranu

09.09.2018 21:03
FK Tatran Prachatice  -  Meteor Tábor  7  :  0  ( 3 : 0 )   Sestava: Vrhel - Pokorný, Podlaha, Stříhavka, Pravda, Srch, Sova, Vozandych, NOvák, Břicháček, Osvald, Košina, Raušer, Tuháček   Střelci: Srch, Vozandych 3, Novák 2, Břicháček

Starší žáci se na hřišti Hradiště rozstříleli

02.09.2018 21:29
Hradiště+Písek B  -  FK Tatran Prachatice  1 : 9  ( 1 : 5 )   Sestava: Osvald - Pokorný, Kuzma, Podlaha, Stříhavka, Toušek, Pravda, Srch, Sova, Vozandych, Novák, Břicháček, Tuháček, Košina, Raušer   Střelci: Kuzma, Toušek, Pravda, Srch, Vozandych 2, Novák 2

Přeložené 2. kolo KP starších žáků s tříbodovým ziskem

29.08.2018 20:49
Kaplice - FK Tatran Prachatice  2 : 3  (0 : 2)   Sestava: Prihara - Podlaha, Pokorný, Raušer, Toušek, Stříhavka, Pravda, Srch, Sova, Vozandych, Novák, Vrhel, Břicháček, Osvald, Tuháček, Košina   Střelci: Toušek 2, Srch

Starší žáci se rozloučili s divizí

03.06.2018 22:06
SK Petřn Plzeň - FK Tatran Prachatice U15  3 : 1  ( 0 : 1 )   Sestava: Růžička - Petrášek D., Petrášek P., Brom, Wagner, Pravda, Kuzma, Tremmel M., Srch, Toušek, Tremmel L., Podlaha, Vozandych   Střelci: Srch   SK Petřn Plzeň - FK Tatran Prachatice U14  1 : 0  ( 0...

Vyrovnané utkání hráčů U14 gradovalo v penaltovém rozstřelu se šťastným koncem pro borce ze stověžaté metropole

28.05.2018 22:17
FK Tatran Prachatice U14 -  FK Dukla Praha   3 : 3  ( 2 : 1 )  PK: 8 : 9   Sestava: Prihara - Sova, Vozandych, Břicháček, Pravda, Brom, Tremmel L., Podlaha, Osvald, Kuzma, Graf, Matsola, Novák,  Pokorný, Hodina,    Střelci: Břicháček, Pravda, Podlaha

Po lichotivém poločasovém výsledku se favorizovaní hráči Dukla Praha rozstříleli

28.05.2018 22:12
FK Tatran Prachatice U15  -  FK Dukla Praha  0 : 8  ( 0 : 3 )   Sestava: Růžička - Petrášek D., Petrášek P., Brom, Toušek, Pravda, Kukačka, Kuzma, Tremmel M., Vozandych, Podlaha, Graf, Tremmel L.,

Druhé poločasy rozhodovaly o osudu obou utkání divizních žáků Tatranu na hřišti Tempa Praha

06.05.2018 15:15
FC Tempo Praha U15  -  FK Tatran Prachatice  4 : 0  ( 2 : 0 )   Sestava: Růžička - Wagner, Petrášek P., Petrášek D., Brom, Srch, Toušek, Pravda, Kukačka, Kuzma, Tremmel L., Vozandych, Podlaha   FC Tempo Praha  U 14  -  FK Tatran Ptrachatice  9 :...