Výsledky mládeže

Žáci U15 Slavoje Vyšehrad byli v posledním utkání podzimní části nad síly hráčů prachatického Tatranu

26.10.2017 00:00
FC Slavoj Vyšehrad  -  FK Tatran Prachatice  9  :  0  ( 6 : 0 )   Sestava: Růžička - Toušek, Pešek, Pravda, Petrášek D., Podlaha, Tremmel L, Vozandych, Srch, Baloušek, Kuzma, Tůma, Osvald, Graf, Břicháček

Starší žáci U14 své zaváhání v nasazení a bojovnosti z úvodu utkání s SK Petřín Plzeň již ve druhém poločase zvrátit nedokázali

22.10.2017 20:45
FK Tatran Prahatice  -  SK Petřín Plzeň   2 : 5  ( 0 : 2 )   Sestava: Osvald - Brom, Vozandych, Kuzma, Graf, Iliev, Pravda, Hodina, Baloušek, Sova, Srch, Tremmel L, Toušek, Podlaha, Břicháček, Tůma   Střelci: Hodina, Toušek

Bezduchý a bezkrevní výkon domácích hráčů Tatranu U15 nemohl vézt v utkání s plzeňskými hráči k úspěchu

22.10.2017 19:53
FK Tatran Prachatice  -  SK Petřín Plzeň  0 : 7  ( 0 : 2 )   Sestava: Růžička - Wagner, Iliev, Toušek, Pešek, Pravda, Petrášek P., Graf, Petrášek D., Podlaha, Tremmel L, Vozandych, Osvald, Břicháček

Starší žáci U15 branku lídra tabulky neohrozili

15.10.2017 19:51
FK Dukla Praha - FK Tatran Prachatice  16 : 0  ( 5 : 0 )   Sestava: Růžička, Osvald - Brom, Wagner, Iliev, Toušek, Pešek, Pravda, Petrášek P., Petrášek D., Tremmel M., Graf, Podlaha, Kuzma, Osvald, Vozandych

Starší žáci U14 nestačili na hráče Dukly Praha

14.10.2017 20:07
FK Dukla Praha  -  FK Tatran Prachatice  10 : 1  ( 3 : 0 )   Sestava: Osvald - Brom P., Vozandych, Kuzma, Graf, Iliev, Pravda, Tremmel L, Baloušek, Toušek, Podlaha   Střelci: Toušek

Prachatičtí žáci U14 v divizním zápase na domácím hřišti s lídrem tabulky nevyhráli

08.10.2017 20:45
FK Tatran Prachatice  -  FC Písek  0 : 4  ( 0 : 2 )   Sestava: Osvald - Brom, Vozandych, Kuzma, Graf, Iliev, Pravda, Tremmel L., Baloušek, Hodina, Sova, Břicháček, Toušek, Tůma, Podlaha

Divizní utkání starších žáků U15 na domácím hřišti se rozhodlo ve prospěch hostů ve druhém poločase

08.10.2017 19:58
FK Tatran Prachatice  -  FC Písek   0 : 3  ( 0 : 0 )   Sestava: Růžička - Brom, Wagner K., Iliev, Toušek, Pešek, Pravda, Petrášek P., Petášek D., Tremmel M., Graf, Podlaha, Kukačka, Kuzma, Osvald

Žákům U14 se v Praze výsledkově daří, tentokráte přivážejí tři body ze hřiště Aritmy

28.09.2017 19:56
SK Aritma Praha - FK Tatran Prachatice  1 : 4  ( 0 : 2 )   Sestava: Osvald - Brom, Vozandych, Kuzma, Graf, Iliev, Pravda, Toušek, Podlaha, Hodina, Sova, Břicháček   Střelci: Vozandych, Toušek, Hodina 2

Až druhý poločas rozhodl v neprospěch prachatických mladíků v mistrovském utkání divize starších žáků U15 na hřišti Aritmy

28.09.2017 19:52
SK Aritma Praha - FK Tatran Prachatice  6 : 0  ( 1 : 0 )   Sestava: Růžička - Brom, Wagner, Iliev, Toušek, Pešek, Pravda, Petrášek P., Kuzma, Graf, Petrášek D., Kukačka, Tremmel M.

Žáci Tatranu U15 sbírají v divizní soutěži cenné zkušenosti, bohužel však opět v domácím utkání s hráči Tempa Praha bez bodového zisku

24.09.2017 20:09
FK Tatran Prachatice - FC Tempo Praha  0 : 7  ( 0 : 3 )   Sestava: Prihara - Brom, Wagner, Iliev, Toušek, Pešek, Pravda, Kukačka, Kuzma, Růžička, Graf, Podlaha