25.05.2014 20:41
SK Slavie Praha  - FK Tatran Prachatice    33 : 0

Sparta to neměla s prachatickými U13 jednoduché

20.05.2014 22:10
FK Tatran Prachatice - AC Sparta Praha 5 : 12  (3 : 6) Střelci: Matoušek, Hrbek 2x, Frček 2x

U13 výhodu domácího hřiště nevyužili

11.05.2014 12:01
FK Tatran Prachatice U13  -  TJ Kunice           1 : 5    (0 : 1)   Střelec. Gášpar

Těsné vítězství Rokycan U13 v Prachaticích

27.04.2014 16:53
FK Tatran Prachatice U13 : Rokycany    3 : 4  (2 : 3)   Střelci: Trůbl, Kovář, Ježek

Výsledky liga žáků U13 - SK Dynamo ČB

13.04.2014 09:35
FK Tatran Prachatice U13 -  SK Dynamo ČB         5 : 10 (0 : 3)   Střelci: Kovář, Bízek, Mikeš, Wagner, Ježek

Mladší žáci U13 neuhájili remízu

22.03.2014 21:33
FC Graffin Vlašim  -  FK Tatran Prachatice     6 : 5  (4 : 2)   Střelci: Hrbek, Kovář, Ježek 2, Matoušek Vyrovnaný zápas rozhodla standartní situace soupeře v závěru utkání.   Vorlíček Milan

Mladší žáci U13 - Benešov

16.03.2014 21:51
FK Tatran Prachatice - Benešov          3 : 8 1. poločas A    1 : 1  Střelec: Kovář Tomáš       0 : 2 2. poločas B    0 : 3       2 : 2 Střelci: Gášpar Pavel, Matoušek Václav   Kluci odvedli bojovný výkon, ale byla...