Mini-školička

 
 
Cílem mini-školičky je naučit děti předškolního věku základním pohybovým dovednostem, správné koordinaci pohybů a osvojování si základních prvků a cviků tělesné výchovy.
 
Cvičíme 1x týdně, délka cvičení 60 min. Hodina je rozdělena do tří částí - míčové individuální anebo společné hry, skupinové obratnostní hry a cviky, jóga pro děti.
 
Cvičení je vhodné a primárně určeno pro děti od 4 do 6 let věku. Přítomnost rodičů je vyžadována po celou dobu cvičení, možná je i spoluúčast rodičů na cvičení.
 
 
Co bude Vaše dítě potřebovat:
 
Pohodlné oblečení vhodné pro cvičení (tričko, trenky, kraťasy, legíny, lehkou zapínací mikinu, obuv s plnou špičkou a patou, pokrývku hlavy jako ochranu před sluncem nebo deštěm).
 
Vlastní uzavíratelnou láhev s nápojem  0,25 - 0,5 l (není vhodný příliš sladký a perlivý nápoj).
 
 
Výuku v naší mini-školičce můžete shlédnout anebo si přijít rovnou vyzkoušet vždy v úterý od 16:00 hod. na travnaté hřiště městského stadionu Tatranu Prachatice. (v případě deštivého počasí cvičíme na druhém hřišti s umělým trávníkem).
 
V období duben - červen a září - říjen probíhá cvičení venku na travnatém hřišti, v měsících listopad - březen v tělocvičně. Během letních prázdnin v červenci a srpnu výuka neprobíhá.
 
Cena:   500,- Kč/ pololetí při výuce 1 hod týdně      
 
Případné dotazy k účasti a přihlášení se do mini-školičky směřujte na paní Petru Jeřábek Singerovou, tel.: 722 369 424, e-mail: SingerovaP@seznam.cz
 
Těšíme se na Vás a na radostné okamžiky spojené se sportováním našich děti!