Prachatice

TJ Dražice

0 :       2

FK Tatran Prachatice – TJ Dražice 0:2 (0:1)
Branky: 8. Petr Janouch, 51. Novotný. Rozhodčí: Peterka – Šimšík, Klátil. ŽK: 1:0 (Vl. Hovorka). Diváků: 100
Prachatice: Dvořák – Miesbauer (46. Turek), Mádl, Brož, Leština (71. P. Hovorka) – Lašák (61. Mikeš), Kochma, Vl. Hovorka, Janoušek - Košík, Moravec. Trenér Pavel Babka.
Dražice: Cimburek – Kaše, Voneš, Šírala, Fořt – Veselý, Hojdar, Pösinger, Majer (88. Kos) – Novotný, Petr Janouch (82. Kromka). Hrající trenér Pavel Janouch.
Nejlepší hráči: Košík - Voneš.
Dražice už sice třetí titul v řadě oslavily, ale splněno dvě kola před koncem soutěže rozhodně neměly. V úmorném vedru se v Prachaticích dostaly do vedení už v 8. minutě zásluhou Petra Janoucha a na hřišti bylo znát, že krajský přebor vedou zaslouženě. Obavy o to, že mistr zápas v předhůří Šumavy vypustí, tak rychle vzaly za své. I domácí však měly velkou možnost, konkrétně v 51. minutě střílel Turek, jeho pokus ale hosté z branky dokázali vykopnout. Následoval protiútok, ve kterém Novotný pečetil vítězství Dražic na 2:0. Zbytek utkání si už suverén soutěže zkušeně pohlídal. Branku Tatranu hájil poprvé na jaře uzdravený Dvořák.