VIMPERK - TATRAN 5 : 0 (1 : 0)

08.10.2014 09:06

Sestava: Růžička - Rypáček , Wagner , Novotný , Máčl , Iliev , Petrášek P.,Tremmel M. , Petrášek D., Kašpar, Tremmel L.,Kukačka

V derby utkání, které se hrálo na krásném travnatém hřišti v bouřlivé atmosféře , se hrál v 1. poločase taktický fotbal, za mírné převahy domácích, ale bez vyložených šancí na obou stranách. Domácí se nakonec do poločasového vedení dostali po hrubé chybě v obraně Tatranu 1:0.

Ve 2. poločase vyspělejší domácí až přehnaně přitvrdili a vytvořili si tak tlak, který nakonec vedl k zvýšení vedení na 5:0. Protože kluci z Tatranu nedokázali proměnit ani čtyři samostatné nájezdy na brankáře domácích, utkání tak skončilo 5 :0.

Kluci si za taktický a bojovný výkon v 1. poločase proti vyspělejším domácím zaslouží pochvalu a je škoda, že došlo k hloupé chybě v obraně a také, že nedokázali lépe využít přečíslení obrany domácích.:-D

Druhý poločas hodně ovlivnila tvrdá hra domácích a hrubé zákroky, které používali.

Tým Vimperka si výhru asi zasloužil, ale způsob hry , který ve 2. poločase předváděl, vede v této věkové kategorii k zamyšlení !!! :-(