U15 stáli neproměněné šance body

27.05.2014 14:53

FK Tatran Prachatice - SK Dynamo České Budějovice     0:3    (0:1)

Sestava: Kotek- Fürbach,Sova,Rauscher,Zachař,Häusler (50.Marek)-Kadlec,Stráský (36.Hüttner),Žurek,Andres-Kapuscinský

V prvním poločase jsme byli Dynamu rovnoceným soupeřem a je škoda, že kluci neproměnili své šanci. Co se nepovedlo nám, povedlo se ve 35. minutě Fišerovi gólem do šatny. Druhý poločas se ukázala síla Dynama a postupně nás dostávala pod tlak, který vyústil ve 45. minutě gólem Drchala. Na tento gól Tatran reagoval vysunutím druhého útočníka , ale ani tento krok nevedl k přesnému zakončení. Všechny náznaky šancí většinou končili na velkém vápně. Hosté se již netlačili na nějaký rychlý protiútok, ale přesto po jednom takovém v 60. minutě, zvýšil na 3:0 pro Dynamo Jáša.

Domácí si v tomto utkání chtěli napravit reputaci za nepovedený zápas na Spartě ,což se povedlo bojovností, ale bohužel bez výsledku. Klukům přesto za toto utkání děkuji.