FK Tatran

Prachatice

0 : 0

Jiskra Třeboň - FK Tatran Prachatice 0:0
Rozhodčí: L. Eibl – Tesař, Herzog. ŽK: 3:0 (Cahyna, Kido, K. Benhák). Diváků: 102. Foto: ZDE
Třeboň: J. Skála - Kido, Wolf, Cahyna, Straka – K. Benhák, F. Benhák, Maxa, Šafránek – Rossmann (85. T. Skála), Diviš (60. Franěk). Trenér Marcel Tomášek.
Prachatice: Jirkal – Ryšánek, Mádl, Brož, Leština – Turek (64. Miesbauer), Lašák (46. Janoušek), Vl. Hovorka, Moravec, Kadlec (46. P. Hovorka) – Košík. Trenér Pavel Babka.
Nejlepší hráči: Maxa – Jirkal.
Třeboň se s náhradním hřištěm v Ledenicích rozloučila vyrovnaným utkáním s prachatickým Tatranem, v němž se hra odehrávala především v prostoru mezi velkými vápny. První poločas patřil spíše domácím, kteří si v jeho průběhu dokázali vytvořit několik gólových šancí. Ve druhé půli se hra srovnala a do tlaku a následně i do dvou příležitostí se dostaly Prachatice. Zápas, jenž vpravdě nebyl reklamou na útočný fotbal, nakonec skončil bezgólovou remízou a uzavřel sezónu týmům z klidného středu tabulky. Především Tatran prožil pod novým trenérem Pavlem Babkou úspěšné jaro, když se odrazil za lepším umístěním z posledního místa po podzimní části.