Starší žáci Tatranu se dočkali prvního podzimního vítězství v KP a odpoutali se ode dna tabulky

25.09.2016 21:25

Český Krumlov - FK TAtran Prachatice   1 : 8  ( 1 : 7 )

Sestava: Růžička - Iliev, Jedlička, Kukačka, Luňáček, Máčl, Martínek, Petrášek D., Petrášek P., Pravda, Srch, Tremmel, Hlouška, Rypáček

Střelci: Jedlička, Iliev, Máčl 3, Martínek, Petrášek P., Srch

V 7. kole KP starších žáků byl Tatran hostem na kájovském hřišti kde se střetl s hráči Slavoje Český Krumlov. Toto utkání dvou mužstev ze dna tabulky nepřinesl příliš pohledného fotbalu a hlavně druhý poločas po již výrazném vedení prachatických fotbalistů se pouze dohrával. Úvod celého utkání patřil do režie Tatranu kdy si hned z úvodního útoku vytvořil slibnou brankovou příležistos, kterou však prachatičtí střelci nedokázali proměnit. A aby dostáli prachatičtí své tradice opět přišla hrubá chyba při rozehrávce v obranné činnosti a soupeř z Českého Krumlova trestal neomylně vstřelením vedoucího gólu. Inkasovaná branka však s prachatickými hráči moc neotřásla a zanedlouho to již byli oni, kdo rozehráli brankostroj, který se zastavil na poločasovém výsledku 7 : 1 pro Tatran. Ve druhém poločase jak již bylo zmíněno hra upadla do podprůměru a výsledkem bylo pouze navýšení skóre na konečných 8 : 1 pro prachatické hráče.

Trenér: Vorlíček Milan v.r.