Série porážek nekončí

25.10.2015 08:34

FK Tatran Prachatice - Sokol Sedlice 1:3 (0:1)

Branky: 50. Juroš - 45. Mikeš, 71. (11) Vančát, 80. Škulina. Rozhodčí: Tesař - Macko, Reisner. Delegát: Primus. ŽK: 6:1 (Šandera 2x, Kralik 2x, M. Babka, Tesárek - Škulina). ČK: 3:0 (70. Tesárek za urážku rozhodčího, 74. Kralik, 86. Šandera, oba po 2 ŽK). Diváků: 70.

Prachatice: Hopfinger – Juroš, Ryšánek, Miesbauer, Kralik – Košík (23. Mikeš), M. Babka, Kochma, Šandera – Tesárek, Málek (59. Kadlec). Trenér Pavel Babka.

Sedlice: Vančát – Obleser, Čabrádek, Klíma, V. Šrámek – Škulina (88. Hrubý), M. Šrámek, Dumský, Brož, Šteier (66. Němec) – Mikeš. Trenér Jiří Slabý.

Nejlepší hráči: Ryšánek – Čabrádek

Prachatice nedokázaly ani na dvanáctý pokus zvítězit. V utkání proti Sedlici se dlouho výsledkově držely, skóre otevřel až v nastavení první půle Mikeš, který dorazil balón odražený od břevna – 0:1.

Ve druhé půli rozjel sudí Tesař karetní mariáš, který domácí krutě odnesli. Mezi 70. a 86. minutou přišly Prachatice o tři vyloučené hráče. Vše odstartoval urážkou rozhodčího Tesárek. Do té doby ještě platil nerozhodný stav 1:1, který v 50. minutě zařídil po akci Tesárka Juroš. Rozhodnutí přišlo v 71. minutě, pokutový kop po faulu Tesárka proměnil sedlický gólman Vančát – 1:2. Zdecimované Prachatice pak inkasovaly v dvojnásobném oslabení ještě jednou, skóre uzavřel v 80. minutě Škulina.