SK Jankov – FK Tatran Prachatice 0:1 (0:0)

16.11.2014 14:57

Branka: 51. Hovorka. Rozhodčí: Peterka - Tůma, Klátil. ŽK: 2:3 (Bláha, Maršán - Tesárek, Kubát, Janoušek). Diváci: 100.
Jankov: Hejníček - Fajtl, Bláha (88. Maxa), Lošek, Bürger - Boček (82. Jirkovský), Maršán, Sedlic, Voráček (88. Klíma), Mizera - Štefl (57. Šulc). Trenér Ivo Čech.
Prachatice: Dvořák - Puchinger (78. Janoušek), Mádl (38. Ryšánek), Miesbauer, Žurek - Tesař, Hovorka, Kubát, Kochma - Kadlec (62. Mikeš), Tesárek (84. Málek). Trenér Pavel Bajčík.
Nejlepší hráči: Maršán – Dvořák.
Celý první poločas se hrál v režii domácích, ale branka Tatranu jako by byla letos pro Jankov zakletá. V šancích postupně neuspěli Voráček, Boček ani ve 20. minutě dvě hlavičky Mizery, jež ta první z nich skončila na tyči, při druhé se vyznamenal Dvořák. Další tutovku spálili Jankovští ve 23. minutě po krásném průniku Fajtla po pravé straně a následné dorážce Štefla. Po změně stran už na hřišti Jankov tolik nedominoval a v 51. minutě po pěkné akci Tatranu rozhodl o hostující výhře Vladimír Hovorka. Domácí si sice dalších několik šancí vypracovali, ale na výborného Dvořáka nevyzráli.