Rokycany U12 si odvážejí z Prachatic vítězství

FK TATRAN Prachatice U12 - ROKYCANY      7 : 9  (2 : 6)

A:          2 : 6   ( 2 : 2 )

Sestava: Růžička - Rypáček , Wagner , Tomášek , Máčl , Iliev , Petrášek P. , Petrášek D . , Hrubeš , Tremmel L.,

Střelci: Hrubeš 4

První poločas se hrál za veliké převahy hostů z Rokycan , která vedla k zasloužené výhře 2 : 6.

Ve druhém poločase mladíci z Tatranu přidali a po celou dobu na hřišti byli aktivnější a po zásluze se dostali do vedení 2 : 0 . Díky nepozornosti v závěru utkání své vítězství ztratili a poločas skončil 2 : 2 .

B:         3 : 1  ( 0 : 0 )

Sestava: Tachajev, Kopolovič, Matoušek, Vrábel, Novotný, Tremmel M., Vavřík, Svoboda, Vlček, Lorenčík

Střelci: Tremmel M. 2, Kopolovič

Přes velkou snahu v prvém poločase se prachatickým hráčům nepodařilo skórovat. Vše si vynahradili v úvodu druhého poločasu, kdy se jim podařilo dvěmi brankami získat vedení, které potvrdili v závěru proměněnou penaltou.