První podzimní porážka mladších žáků Tatranu se zrodila na hřišti Junioru Strakonice

09.10.2016 19:50

Junior Strakonice - FK Tatran Prachatice   5 : 3  ( 2 : 1 )

Sestava: Osvald, Prihara - Graf, Iliev, Turek, Podlaha, Brom, Břicháček, Toušek, Stříhavka, Tůma, Tremmel, Kuzma, Novák, Pravda

Střelci: Graf, Toušek, Pravda

Nedělní odpoledne bylo svědkem zajímavého utkání mezi mladšími žáky Junioru Strakonice a Tatranu Prachatice. V tomto utkání se střetly dva týmy z popředí tabulky KP mladších žáků a tak se dal očekávat kvalitní žákovský fotbal. Samotné utkání a hlavně vstup do něj zvládli lépe domácí hráči Junioru, kdy se po chybě obrany Tatranu dostali do rychlého vedení. Ani tento obdržený gól příliš prachatické hráče neprobudil a tak to byli domácí kteří diktovali tempo hry a svou důraznou hrou drželi prachatické v uctivé vzdálenosti od své svatyně. Prachatickým hráčům se tak podařilo vsítit do poločasové přestávky pouze jediný gól, který znamel poločasový výsledek 2 : 1 pro domácí Junior. Ve druhém dějství se obraz hry příliš nezměnil a byli to aktivnější domácí fotbalisté, kteří se dokázali prosazovat a zatěžkávali skóre prachatických dalšími brankami. Tatranu se podařilo v trošku hektickém závěru vstřelit ještě dvě branky, které však stačily pouze na úpravu výsledku 5 : 3 pro domácí hráče Strakonic.

Trenér: Pravda Bohuslav v.r.