Ohlasy k utkání 20. kola FK Tatran Prachatice - TJ Hluboká nad Vltavou 2:0

FK Tatran Prachatice – TJ Hluboká nad Vltavou 2:0 (1:0)

Góly: 23. Jakub Rauscher, 88. Fürbach.

Rozhodčí: Dunovský – Pravda, Smola.

Delegát: Bicek.

ŽK: 5:5 (Legdan, Král, Jaroslav Rauscher, Luňáček, Kasík – Hájek, Otepka, Kadlec, Funda, Blažek).

Diváků: 150.

Prachatice: Coufal – Jaroslav Rauscher, Kováč, Legdan, Luňáček – Škopek, Král (74. Fürbach) – Kasík (84. Kovář), Horák (93. Gramblička), J. Pravda – Jakub Rauscher. Trenér Bajčík

Hluboká: Konečný – Krejčí, Otepka, Antoš, Kössl - Funda, Rubick, Hrachovec, Šuba (38. Blažek) - Hájek (46. Pecka), Kadlec (71. Kolafa).

Trenér Kokeš

Nejlepší hráči: celý tým – nehlášeni.

Josef Hopfinger (asistent trenéra Prachatic): „Povedl se nám vstup do utkání, kdy jsme soupeře do ničeho nepouštěli a sami jsme měli několik zajímavých příležitostí. Jedna z nich se nám povedla proměnit po dohrané standardní situaci. Následně se proti nám kopala penalta po faulu, který viděl pouze pan rozhodčí, ale brankář Coufal nás podržel. Ve druhém poločase soupeř začal prokazovat kvalitu a vytvořil si velký tlak, nicméně kluci to perfektně odmakali a kromě jedné situace, kdy z metru trefil břevno, si nic nevytvořil. Pár minut před koncem se nám povedl dohrát brejk a přidat druhý gól, nutno dodat, že mu předcházel ofsajd. Byli jsme odměněni za bojovnost, v důležitých momentech při nás stálo štěstí a tak máme důležité tři body.“

Radim Kokeš (trenér Hluboké): „Utkání v Prachaticích jsme nezvládli po všech stránkách. Soupeř, ač z úplného konce tabulky, ukázal svoji velkou kvalitu a dokázal nás přehrát a zaslouženě vyhrál. Bohužel díky této bodové ztrátě přicházíme o možnost hrát o případný postup do vyšší soutěže.“