Mladší žáci Tatranu přes počáteční problémy, utkání s posledním mužstvem tabulky zvládl

08.05.2016 18:49

FK Tatran Prachatice  - Vodňany    11 : 2    ( 3 : 2 )

Sestava: Prihara - Brom, Graf, Iliev, Kukačka, Petrášek D., Petrášek, P., Pravda, Rypáček, Srch, Tremmel L., Tremmel M., Wagner, Turek, Kuzma

Střelci: Iliev 3, Srch 4, Tremmel M., Wagner 3

Úvodní minuty tohoto mistrovského utkání vůbec nenasvědčovaly tomu, že tatraňáci hrají s mužstvem ze samého dna tabulky. Hráči Vodňan začali v Prachaticích bez bázně a respektu a byli to oni kdo si vytvořili slibné příležitosti. Nutno podotknout, že jim to hráči Tatranu svou nepřesnou a neaktivní hrou značně usnadnili.

Druhý poločas začal již v režii prachatických fotbalistů a za svou zlepšenou hru byli odměněny dvoumi přesnými zásahy, což přineslo potřebný klid do hry a na další góly nemuseli fanoušci příliš dlouho čekat. Po zlepšené hře, hlavně ve druhém poločase se domácí dočkali zaslouženého vítězství v poměru 11 : 2.

Trenér: Bohuslav Pravda + v.r.