Milevsko potvrdilo roli favorita a dovedlo utkání do vítězného konce

15.04.2017 19:30

MIlevsko - FK Tatran Prachatice   3 : 2   ( 2 : 1 )

Sestava: Růžička - Kukačka, Luňáček, Martínek, Petrášek P., Tremmel, Rypáček, Wagner, Pravda, Petrášek D., Iliev, Srch, Turek

Střelci: Luňáček, Wagner

Utkání mezi staršími žáky Milevska a Tatranu svedlo proti sobě mužstva z obou pólů tabulky. Prachatičtí mohli v tomto utkání jen překvapit, ale zázrak se nekonal. Domácí v prvním poločase zcela ovládli hru a nepouštěli hráče Tatranu na dostřel své branky. Nutno dodat, že jim to prachatičtí hráči svou hrou ulehčili svým nedůrazem a často přenechávali otěže utkání zcela v režii domácích, kteří využili svou převahu ke vstřelení dvou rozdílových branek. Jiskřičku naděje však dokkázali hráči Tatranu přece jenom vykřesat, kdy se jim podařilo Wagnerem snížit na poločasvých 2 : 1. Ve druhém dějství utkání Tatran přidal v důrazu a nasazení a ihned to bylo znát i na trávníku, ale byli to opět domáčí, kteří zvyšovali na 3 : 1 . V samém závěru se tatraňákům podařilo ještě snížit skóre na 3 : 2 .

Trenér: Vorlíček Milan v.r.