Meteor Tábor - FK Tatran Prachatice 4 : 1 (2 : 1)

08.10.2014 09:12
Sestava: Tremmel M. - Rypáček, Wagner, Hrubeš, Luňáček, Petrášek D., Petrášek P., Kukačka, Iliev, Novotný, Štětina, Svatoš, Jedlička, Tremmel L.
Střelec: Novotný Michal

V rychlém utkání se hrál na těžkém terénu běhavý a důrazný fotbal se šancemi na obou stranách.
Domácí se hned v úvodu utkání dostali do vedení, ale hosté z Prachatic po pár minutách vyrovnali na 1:1 brankou Míši Novotného. Do poločasu si kluci z Tatranu vypracovali další čtyři veliké šance, které bohužel nedokázali využít a domácí se těsně před poločasem dostali do vedení po rohovém kopu na 2:1.
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a ve vyrovnaném utkání se šance střídaly na obou stranách. Díky lepší produktivitě domácích fotbalistů, kteří dokázali své šance proměnit, skončilo utkání pro prachatické trošku krutou porážkou 4 : 1.

Hodnocení trenéra :
Výborné utkání ovlivnila slabá produktivita našeho týmu , která nás trápí celou soutěž . Kluci bojovali až do konce utkání a zanechali v Táboře velice dobrý dojem a nemusí se za svůj výkon stydět .

Příští utkání se hraje : neděle 12.10.2014 J. HRADEC - TATRAN