Junior Strakonice byl pro starší žáky Tatranu příliš velké sousto

09.10.2016 19:37

Junior Strakonice - FK Tatran Prachatice   5 : 0  ( 2 : 0 )

Sestava: Růžička - Jedlička, Kukačka, Luňáček, Máčl, Martínek, Petrášek D., Petrášek P., Tremmel, Rypáček, Wagner, Graf, Hlouška, Pravda, Toušek

V pravém podzimním sychravém počasí se odehávalo utkání 9. kola KP starších žáků, kdy prachatický Tatran zavítal na hřiště Junioru Strakonice. Domácí byli v tomto utkání jasnými favority a od úvodních minut začali toto utkání ovládat. Tatraňáci vydrželi odolávat útočným nájezdům do 16. minuty, kdy po rohovém kopu nepokryli zcela volného hráče Junioru, který nezaváhal a z hranice velkého vápna poslal domácí do vedení. Prachatickým hráčům nelze odepřít snahu ve hře, ale fotbalovost a důraz v osobních soubojích byly zcela na straně domácích hráčů, kteří se dokázali střelecky prosazovat po brejkových situacích za obranu Tatranu, což mělo za důsledek, že se skóre zastavilo na nelichotivých 5 : 0 pro hráče Junioru.

Trenér: Vorlíček Milan v.r.