13.04.2014 07:44

FK Tatran Prachatice  -  SK Dynamo ČB         5 : 10 (2 : 6)

A:      0 : 2  (0 : 2)

Sestava: Růžička, Petrášek D., Petrášek P., Iliev, Tremmel L., Tremmel M., Rypáček, Máčl,Wagner, Kašpar

V prvním poločase nastřelili domácí v úvodu utkání břevno a pak se hrálo za mírné převahy hostů z Dynama . Protože domácí hráči své šance neproměnili a udělali dvě chyby v obraně , tyto chyby hosté potrestali . Kluci prohráli poločas  0 : 2 .

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal a hosté se po dvou hrubých chybách domácích dostali do vedení 0 : 2 . Domácí přidali a následně si vytvořili tlak i veliké šance , které nedokázali využít a tak prohráli 0 : 2 .

Kluky je nutno pochválit za předvedený výkon , kdy byli i o dva roky starším klukům z Dynama rovnocenným soupeřem .O výsledku utkání rozhodla stejně jako v minulých zápasech špatná koncovka hráčů Tatranu  a hrubé chyby v obraně .

B:     2 : 4  (3 : 2)

Sestava: Hrubeš, Novotný, Tomášek, Lorenčík, Vrábel, Matoušek, Koloušek, Děd, Červený, Vlček

Střelci: Červený, Tomášek, Vlček, Matoušek, Novotný

Příští utkání odehrají hráči FK Tatranu Prachatice o.s. U 12 na hřišti Písku!!!