18.kolo, 5.4.2014

Viktoria Plzeň-Tatran Prachatice 2:0 (1:0)

Sestava: Kotek- Fürbach,Kapuscinský,Rauscher,Marhoun,Zachař - Andres (55. Häusler),Žurek,Kadlec,Nečekal (45.Hüttner) -Stráský

První jarní porážka Tatranu U-15 přišla na hřišti favorizované Viktorie Plzeň.

Domací sice byli po většinu utkání fotbalovějším týmem, ale hosté z Prachatic to nahrazovali nasazením a bojovností.

Přes kvalitní defenzívu se Viktorka těžko dostávala k zakončení. Ve 33. minutě se domácí dokázali prosadit a stanovili poločasový výsledek 1:0.

Druhý poločas Tatran vyvíjel aktivitu ke srovnání skóre, toto bouhužel nevyšlo a v 65. minutě přidali domácí rozhodujicí druhý gól. Do konce utkání se prachatičtí fotbalisté pokoušeli alespoň zkorigovat výsledek , ale domácí už Tatran do šance nepustili.

Přestože se naši hráči snažili o vyrovnání výsledku a dokázali se dostat i do několika slibných šancí, skóre se neměnilo. Viktorie Plzeň zaslouženě vyhrála 2:0