Hodnocení trenérů duelu 25.kola - Tatran - Junior Strakonice

FK Tatran Prachatice - FK Junior Strakonice 0:1 (0:1)

Góly: 23. Nosek.

Rozhodčí: Přibyl - Polák, Panský.

Delegát: Němeček.

ŽK: 5:3 (Makoš, Iliev, Jakub Rauscher, Hornát, Jaroslav Rauscher – Funda, Nosek, Krejčí).

Diváků: 100.

Prachatice: Hopfinger - Jaroslav Rauscher, Hornát, Hušek, Řezník (76. Kuzma) – Srch, T. Pravda, Jakub Rauscher, Makoš - Iliev, Kasík. Trenér Raušer.

Strakonice: Lízal – Zahrádka, Staněk, Rozhoň, Funda – Děd, Chalupa (41. Šimek, 49. Doležal, 78. Šourek), Petráň – Nosek, Míčka (25. Zábranský) – Krejčí. Trenér Cimrhanzl.

Nejlepší hráči: T. Pravda – Rozhoň.

Josef Raušer (trenér Prachatic): „Hodnocení bude jednoduché, byl to velmi nekvalitní výkon obou mužstev, korunován velmi špatným výkonem rozhodčího. Myslím, že diváci i všichni přítomní museli zápas protrpět a naším věrným fanouškům se za výkon omlouvám.“

Jiří Cibulka (vedoucí mužstva Strakonic): „V první čtvrt hodině nás domácí přitlačili, ale do brankových šancí se nedostali. Do první brankové příležitosti jsme se dostali my ve 23. minutě, kdy Krejčí poslal míč za domácí obranu a rychlý Nosek svou šanci proměnil 0:1. O dvě minuty později si brankovou příležitost vytvořili domácí, ale Makoš svou šanci promarnil a balon poslal vedle branky. Další minuty patřily nám, vytvářeli jsme si velké šance, ale gólu jsme nedosáhli. V 26. minutě Chalupa šel sám na brankáře, ale gólmana nepřekonal. V 33. minutě Nosek se dostal opět za obranu, ale další gól nepřidal. Ve 39. minutě po rohovém kopu Nosek trefil tyč domácí svatyně. Druhý poločas přinesl jen po jedné brankové příležitosti bez gólového efektu. Ve 46. minutě po rohovém kopu se ocitl ve velké šanci Zábranský, ale nebylo mu dopřáno dopravit míč za záda domácího gólmana včasným zásahem obránce. Ve 49. minutě měli domácí největší šanci skóre srovnat, ale Lízal vše vyřešil včasným vyběhnutím. Do konce zápasu postupně zvyšovali domácí tlak, ale hostující obrana byla tentokráte nepropustná a tak rozhodl gól Noska v prvním poločase, díky kterému jsme si odvezli tři body. Velkou pochvalu za velmi dobrý výkon v mužské soutěži si zaslouží všichni tři dorostenci, kteří se dostali na plac.“