Ohlasy k utkání 5. kola krajského přeboru mužů Týn nad Vltavou - TATRAN Prachatice

02.09.2021 22:57

FK Olympie Týn n/Vlt. - FK Tatran Prachatice 4:6 (1:3) 

Góly: 55. a 72. Dobal, 39. Stoklasa, 60. Štos - 26. a 75. Iliev, 28. a 63. Pecka, 45. Jakub Rauscher, 87. M. Sedláček. 

Rozhodčí: Klátil - Krauskopf, Kollmann. Delegát: Kučera. 

ŽK: 3:5 (Boček, Dumbrovský, Vařil - Pravda, Hornát, M. Sedláček, Sova, Pecka). 

Diváků: 140. 

Týn: Kubík - Boček, Vařil, L. Maxa, Meidl - Dvořák (56. Mezera), Dumbrovský, Dobal, T. Maxa - Štos, Stoklasa (68. Liška). Trenér Mareš. 

Prachatice: Trnka - Hušek, Pravda, Kupka, Makoš - Jakub Rauscher (86. Jar. Rauscher), Hornát, Sova, M. Sedláček - Pecka, Iliev (81. Linhart). Trenér Raušer. 

Nejlepší hráči: Stoklasa - Pecka, Iliev, Makoš. 


Václav Mareš (trenér Týna): "Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas, ale přesto jsme v domácím zápase chtěli bodovat a myslím si, že jsme k tomu měli blízko. Hráči bojovali, ale i tak to na body nestačilo. Děláme bohužel stále stejné chyby, které nás sráží na kolena. Když už dokážeme vyrovnat na 3:3, tak vzápětí dostaneme branku na 3:4. Hráči to nevzdali, podařilo se nám vyrovnat a po minutě hry jsme opět inkasovali branku na 4:5 po naší školácké chybě. Snad se z toho brzy dostaneme." 

Josef Raušer (trenér Prachatic): "Hodnocení bude jednoduché, krásný zápas pro diváky a strašný zápas pro trenéry. Ofenzivní činnosti mužstva výrazně převýšily ty defenzivní, a to myslím na obou stranách. Na mužstvu si cením, že dvakrát dokázalo zápas po vyrovnání opětovně zvrátit na naši stranu. Každopádně k defenzivní činnosti si budeme muset něco říci, protože ta nám tentokráte nefungovala vůbec." 


Převzato z: www.jihoceskyfotbal.cz