FK Tatran Prachatice - SK SIKO Čimelice 2:0 (1:0)

18.05.2015 08:57

FK Tatran Prachatice - SK SIKO Čimelice 2:0 (1:0)

 

Branky: 27. Tesař, 64. Mikeš. Rozhodčí: Hoch – Dunovský, Matyš. ŽK: 1:0 (Mádl). Diváků: 80.

Prachatice: Dvořák – Lašák (68. Málek), Mádl, Ryšánek, Žurek - Kubát – Tesař (46. Kadlec), Hovorka, Kochma, Janoušek – Mikeš. Trenér Pavel Babka.

Čimelice: Slavík – Řezáč, Martin Němec, Michal Němec, Pšenička (78. Hála) – Převrátil, Nekl, Surovčík, Hegenbart – Pávec, Říha (70. Petráš). Trenér Jan Růžička.

Nejlepší hráči: Kochma - Pávec

Prachatice pod vedením kouče Pavla Babky zase vítězí. V duelu dvou mužstev z první poloviny tabulky zvítězil Tatran 2:0, rozhodující trefu zařídil ještě v první půli Tesař.

Čimelice začaly v úvodu aktivně a prvních patnáct minut měly víc ze hry. Pak se ale domácí našli a hru vyrovnali. Zlepšeným projevem se následně propracovali k první brance, kterou po pěkné individuální akci vstřelil ve 27. minutě Tesař. Jeho zásah se nakonec ukázal jako vítěžný. Prachatice mohly ještě do poločasu zvýšit, ránu Hovorky ale hosté vykopli z brankové čáry. O chvíli později se neprosadil ani Mikeš, jehož střelu Slavík vyrazil na roh.

To ale domácímu útočníkovi příliš vadit nemuselo, v 64. minutě se totiž po pěkné ráně z vápna do šibenice už dokázal prosadit a zvýšil na 2:0. Ze strany Čimelic to dnes na body nebylo i proto, že v 79. minutě Převrátil dokázal trefit pouze tyč Dvořákovy branky. Prachatice tak berou doma zasloužené tři body.