FK TATRAN PRACHATICE - LOKO Č. BUDĚJOVICE 1 : 2 (0 : 2)

20.10.2014 19:39

Sestava : Tremmel M. - Rypáček , Wagner , Luňáček , Máčl , Svatoš , Petrášek D., Hrubeš , Petrášek P., Kukačka , Tremmel L. , Iliev

Branky : Svatoš

V utkání hraném za krásného slunečného počasí začali zápas, na umělé trávě, lépe hosté z Loko a po dvou velikých chybách v obraně Tatranu se dostali rychle a snadno do vedení 0 : 2.
Po změnách v sestavě domácích se obraz hry změnil a domácí mladíci začali svého soupeře přehrávat , ale do poločasu si nevypracovalo, ani jedno mužstvo, žádnou vyloženou šanci.

Ve druhém poločase pokračoval tlak domácích, který přinesl snížení na 1 : 2 brankou Svatoše. Mladíky z Tatranu vstřelená branka ještě více povzbudila a začali soupeře z Loko tlačit a také si vytvářet šance které bohužel nevyužili.
Hosté mohli své vítězství v závěru utkání zvýšit, ale jejich velikou šanci chytil výborně brankář domácích.

Hodnocení trenéra :

Výsledek utkání hodně ovlivnil špatný úvod utkání a rychlé dvě branky v naší síti po hrubých chybách. Jako plus vidím to, že kluci utkání nevzdali a předvedli výborný výkon i když bez bodového zisku. Myslím si, že se hra mužstva a celé utkání muselo divákům obu týmů líbit.
Do příštích utkání musíme zapracovat na hře mužstva v obranné fázi a na koncovce.

Děkuji fanouškům obou týmů za slušné povzbuzování a za vytvoření výborné atmosféry, která přispěla ke kvalitě utkání.