FK Spartak KAPLICE - FK Tatran PRACHATICE 2 : 6 ( 1 : 4 )

08.10.2014 09:11
Branky : Hrubeš Jiří 4x , Petrášek Daniel, Petrášek Patrik

Sestava: Tremmel M . - Luňáček , Wagner , Rypáček , Petrášek D., Iliev , Petrášek P., Hrubeš , Kukačka , Tremmel L. , Štětina

V prvním poločase se hrál na pěkném trávníku fotbal plný nepřesností, kdy se postupem času stále více projevovala větší fotbalovost kluků z Prachatic, proti důrazným a bojovným hráčům z Kaplice. V průběhu hry si vypracovali tatraňáci tlak a šance, které dokázali proměnit bratři Petráškové s Jirkou Hrubešem a poločas tak skončil prachatickým vedením 1 : 4.

Ve druhém poločase se domácí Kaplice pokusila o obrat, ale po úvodním náporu si hosté již vítězství pohlídali a zvítězili 2 :6.

Potvrdili tak body z domácího prostředí z utkání proti SKP ČB .

Příštím soupeřem bude v sobotu 27.9. od 11.30 hod. na domácím hřišti mužstvo Trhových Svinů!!!

Trenéři: Milan Pánek, Jiří Kováč