FC ZVVZ Milevsko - FK Tatran Prachatice 2 : 1 (1 : 1)

08.10.2014 09:05

Sestava: Růžička - Iliev, Kukačka, Petrášek D., Petrášek P., Máčl, Tremmel M., Rypáček, Wagner, Tremmel L., Luńáček

Střelec: Tremmel M.

V prvním poločase byli hráči Prachatic fotbalovější a vytvořili si mírnou převahu, která vedla k pokutovému kopu, ale bohužel bez proměnění. Po neproměněné penaltě přišel herní útlum a při chybné rozehrávce brankaře se domácí ujali vedení 1:0.

Tatraňáci přidali a z náporu vytěžili vyrovnávací branku Tremmela Martina. Tím skončil první poločas 1:1.

Ve druhém poločase se tlak hráčů z Tatranu zvyšoval, ale bez brankového efektu. Domácí rozhodli utkání ve svůj prospěch, kdy z ojedinělého útoku a nešťastné penaltě zvítězili 2:1. Klukům se i přes velký tlak nepodařilo vyrovnat.

Kadeti si za svůj bojovný a fotbalový výkon zaslouží pochvalu. Černou můrou týmu je neproměňování šancí.

Trenér týmu: Pánek Milan