Důležité body starších žáků ze Soběslavy

02.04.2017 19:47

Soběslav - FK Tatran Prachatice   0 : 3  ( 0 : 2 )

 

Sestava: Růžička - Jedlička, Kukačka, Luňáček, Martínek, Petrášk P., Tremmel, Rypáček, Wagner, Pravda, Petrášek D., Iliev, Máčl, Hlouška, Srch, Turek

 

Střelci: Martínek, Máčl, Luňáček

 

Od první minuty utkání nenechali hráči Tatranu nikoho na pochybách, že to s první jarní výhrou na hřišti soupeře myslí vážně. Svou aktivní hrou ve všech řadách nepouštěli domácí hráče Soběslavy k možnosti ohrozit svou branku. Domácí hráči se pokoušeli o rychlé brejkové útoky, které však spolehlivě zachytávala prachatická obrana v čele s přehledem hrajícím Luňáčkem. Ani Tatran nezůstával pozadu a svou nátlakovou hrou si vytvářel slibné příležitosti, a byli to právě prachatičtí hráči, kteří Martínkem otevřeli skóre tohoto zajímavého utkání. Povzbuzeni gólovým úspěchem se prachatičtí dostávali stále častěji před domácí branku a obrana Soběslavy si musela často pomoci nedovolenými zákroky. Jeden z rychlých útoků Tatranu však zastavit nedokázala a Máčl svou brankou navýšil skóre na 2 : 0 ve prospěch Tatranu.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, útočníci Tatranu stále zatápěli domácím obráncům, což vyústilo k nedovolenému zákroku po kterém se kopal pokutový kop, který s jistotou proměnil Luňáček. Tatran si tuto výhodu měl možnost zopakovat ještě jednou, ale tentokrát Pravdou nastřelil pouze brankovou konstrukci. V dalším dějství se již ani jednomu z aktérů vsítit branku nepodařilo a tak se zrodila první jarní výhra Tatranu v poměru 3 : 0.

 

Trenéři: Pravda Bohuslav, Kováč Jiří v.r.