CHOTOVINY - FK Tatran Prachatice 1 : 2 ( 0 : 1 )

25.10.2014 19:40

 

 

Branky : Růžička J., Novotný M.

 

Růžička - Rypáček , Luňáček , Hrubeš , Wagner , Máčl , Novotný , Svatoš , Petrášek P. , Petrášek D. , Kukačka , Tremmel M., Štětina , Jedlička

 

K dalšímu utkání hranému na těžkém travnatém terénu , nastoupili mladší žáci Tatranu na hřišti v Chotovinách . Podle předpokladu je zde nečekal lehký soupeř a to také průběh utkání potvrdil. Bojovní domácí vytvořili před svojí brankou nepropustný val a díky i malému hřišti a těžkému terénu se jim tato taktika osvědčila. Fotbalovější hosté jen těžko hledali cestu k brance domácích.

V prvním poločase se hrál nepřesný fotbal na obou stranách . První branka utkání padla po faulu domácích v pokutovém území na Tremmela a penaltu s přehledem proměnil Růžička 0 : 1 .

Ve druhém poločase se tlak Tatranu stupňoval, ale po neproměnění čtyř vyložených šancí přišel trest . Po krásné a ojedinělé individuální akci domácí vyrovnali na 1 : 1. Zbytek utkání se změnil v drtivý tlak hostů a v dobývání branky domácích. Po mnoha rozích se přeci jen Tatranu podařilo vstřelit vítěznou branku hlavouNovotnému na konečných 1 : 2.

 

 

Příští utkání se hraje : sobota 1.11.2014 od 11.45 hod . TATRAN - Č. KRUMLOV !!!