Cenné vítězství mladších žáků nad lídrem tabulky

25.10.2015 21:01

FK Tatran Prachatice  -  FK METEOR Tábor   4 : 1  (2 : 1)

Sestava: Prihara - Petrášek D., Tremmel M., Rypáček, Wagner, Srch, Petrášek P., Gráf, Brom, Kuzma, Toušek, Turek

Střelci: Kuzma 2x, Rypáček, Gráf

Z oboustranného opatrného začátku dokázali hosté vytěžit úvodní vedoucí gól. Poté se utkání dvou týmů z popředí tabulky dostalo do obrátek a hrál se bojovný fotbal při kterém se snažili domácí fotbalisté hrozit z protiútoků. Jejich snaha vedla ke vstřelení vyrovnávajícího gólu. Zdatní soupeři z Tábora však neskládali své zbraně a dále ohrožovali branku Tatranu a jen výborné zákroky brankáře Prihary držely prachatické ve hře. V plné míře se opět potvrdilo pořekadlo "Nedáš, dostaneš!" a byl to Tatran, který dokázal z ojedinělého rychlého protiútoku vstřelit vedoucí gól a určit tak poločasový výsledek 2 : 1.
Ve druhé poločase se obraz hry příliš nezměnil a byli to opět mladí hráči Tatranu, kteří dokázali dvěmi vstřeleným brankami v závěru utkání strhnout vítězství na svou stranu.
Všem hráčům patří velký dík za předvedený bojovný týmový výkon.