FC Viktoria Plzeň a.s.  -  FK Tatran Prachatice U12            11 : 3  (2 :3)

A:     6 : 1  ( 0 : 1)

Sestava: Růžička, Hrubeš, Petrášek D., Petrášek P., Tremmel M. Rypáček, Wagner, Kašpar, Kukačka, Srch

Střelci: Petrášek P.

První poločas se hrál za mírné převahy domácí Viktorky , ale kluci z Prachatic dobře bránili a vyráželi k rychlým protiútokům . Po jednom z nich se jim po pěkné kombinaci podařilo vstřelit branku na 1 : 0 Petráškem P..Pak soustředěným výkonem výsledek udrželi do konce poločasu .
Ve druhém poločase se již začala ukazovat fyzická vyspělost hráčů Plzně a jelikož mladíkům Tatranu již docházeli síly , zvítězila Viktorka tento poločas zaslouženě 6 : 0 .

B:     5 : 2  (2 :2)

Sestava: Tachajev, Novotný, Iliev, Máčl, Höschl, Tomášek, Beránek, Lorenčík, Luňáček, Tremmel L., Svoboda

Střelci: Máčl 2x

Ve více než vyrovnaném utkání sehráli prachatičtí mladíci velmi kvalitní utkání a byli zvláště v prvním poločase favoritovy z Plzně rovnocenými soupeři. Druhý poločas přinesl řadu vyložených šancí domácích, které zlikvidoval výborný Tachajev v brance Tatranu. Celé mužstvo pak zaslouží za předvedený výkond velkou pochvalu za nasazení a bojovnost.

Hráči Prachatic U 12 zanechali v Plzni dobrý dojem a za přístup k utkání a předvedenný výkon si zaslouží pochvalu .

POZVÁNKA :

V dalším utkání se střetnou prachatičtí fotbalisté v neděli 13.4.2014 od 12 hod. na domácím hřišti s mužstvem SK České Budějovice U 12 .